وبلاگ


این مطالب در خصوص بافت، نساجی، لوازم منزل، طراحی های مرتبط، روانشناسی دکوراسیون خانه، اتاق نوزاد و همچنین نکات مورد توجه در انتخاب رنگ و شکل چیدمان لوازم است.

(خواننده عزیز استفاده از مقالات با ذکر منبع www.noha-home.com  بلامانع است.)


اقدامات و پیشنهادهای گروه نها در مقابله با کرونا

اقدامات و پیشنهادهای گروه نها در مقابله با کرونا

این روزها به دلیل شیوع بیماری کرونا باید بیش از پیش به بهداشت فردی و عمومی توجه کرده و مراقب سلامتی خود و دیگران باشیم. متأسفانه کسب و کارهای زیادی در این ایام تعطیل و یا معلق شده اند و از طرفی نیز بسیاری افراد نتوانستند مایحتاج خانواده خود را تأمین کنند و این مسئولیت تک تک ما را سنگین تر میکند. گروه نها ضمن آرزوی سلامتی برای شما عزیزان، با امکان خرید اینترنتی و رعایت کامل موارد بهداشتی در تمام مراحل تولید و ارسال محصولات به آسایش و آرامش مشتریان خود می اندیشد. همچنین از شما دوستان عزیز هم درخواست میکند که با رعایت بهداشت و در خانه ماندن به خود و دیگران سلامتی را هدیه دهید. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

ذهن آرام

ذهن آرام

شنیده اید برخی می گویند ذهنم آشفته و به هم ریخته است؟ این یعنی این فرد داده های زیادی را به ذهنش ریخته و آنها را دسته بندی و مرتب نکرده است. انسان در طول روز مقدار زیادی داده از دنیای بیرون وارد ذهنش می شود، اگر آنها را دسته بندی نکند، اضافات را دور نریزد و مطالب مهم را سر جایشان قرار ندهد، تا شب ذهنش آشفته و به هم ریخته می شود و همین آشفتگی تأثیر بسیار زیادی بر آرامش روحی و روانی او دارد. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

دیوارهای دوست داشتنی

دیوارهای دوست داشتنی

دیوارها در خانه از اهمیت زیادی برخوردارند. زیرا دید زمینه ای به آنها وجود دارد و تمام اطراف خانه را دربرمی گیرند. پس زیبا بودن آنها به زیبایی و آرامش خانه کمک زیادی خواهد کرد. اگر میخواهید وسایل خانه مثلا مبلمان بیشتر به چشم آیند دیوارها را سادهو روشن و شفاف نگه دارید اما اگر میخواهید فضایی زیبا و فانتزی داشته باشید از طراحی دیوارها غافل نشوید. برای این کار می توانید از پوشش های مختلفی استفاده کنید. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

فرشته کوچک من

فرشته کوچک من

دنیای جدیدی که امروز من و شما در آن زندگی می کنیم، با انبوهی از نظریه های کودک و عقاید و تفسیر و تبیین های مختلف از شناخت کودکان پر شده است. بیایید برای چند دقیقه تمام آن ها را یه گوشه ای از ذهنمان رها کنیم و فارغ از هر فکر و عقیده و استنباطی بار دیگر به خودمان برگردیم. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

خواب آرام

خواب آرام

یکی از مهم ترین نیازهای کودکان به خصوص در سال های ابتدایی زندگی، خواب آرام است ، زیرا رشد فکری و جسمی صحیح را به دنبال خواهد داشت. سعی کنید فضای مناسبی را برای خواب کودک در نظر بگیرید. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

خوش آب و رنگ (2) (روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون خانه)

خوش آب و رنگ (2) (روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون خانه)

رنگ بنفش از ترکیب دو رنگ آبی و قرمز به وجود آمده است. در واقع ترکیب سکونت و آرامش آبی را در کنار هیجان قرمز به ارمغان می آورد. در روانپزشکی برای درمان کسانی که از ترس و وسواس رنج می برند بهره می گیرند زیرا تعادل فکری را برای فرد به همراه دارد. همینطور این رنگ باعث تقویت حس دلسوزی در انسان می شود. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

خوش آب و رنگ (1) (روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون خانه)

خوش آب و رنگ (1) (روانشناسی رنگ ها در دکوراسیون خانه)

درون انسان و رنگ آمیزی اطراف و اشیاء رابطه متقابل با یکدیگر دارند. یعنی هم احساسات درونی انسان بر انتخاب رنگ توسط او تأثیر می گذارد و هم رنگ های انتخاب شده بر روان و احساسات درونی انسان تأثیر می گذارند. همین مطلب نشان از اهمیت فوق العاده مسأله رنگ شناسی است. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

خانه رنگارنگ من

خانه رنگارنگ من

یکی از مهمترین مسائلی که در خانه باعث ایجاد احساس آرامش یا باعث ایجاد اضطراب می شود، نوع دکوراسیون منزل است. هر انسانی پس از یکروز سخت کاری وقتی به خانه برمی گردد انتظار دارد در محیطی سرشار از آرامش قرار بگیرد. یکی از مهمترین عوامل در دکوراسیون منزل، رنگ بندی خانه و وسایل است. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

نکاتی در مورد اتاق کودکان

نکاتی در مورد اتاق کودکان

چیدمان اتاق کودکان از اهمیت ویژه ای در رشد و سلامت فکری کودکان برخوردار است. روانشناسان بر این عقیده اند که رنگ دیوار، محل قرار گرفتن تخت، انتخاب وسایل، دیوارکوب ها وسایر وسایل می توانند بر روحیه کودک تاثیر مستقیم بگذارند که متاسفانه بسیاری از والدین از آن غافلند و به آن توجه نمی کنند. (برای مشاهده ادامه مطلب روی تصویر مقاله کلیک کنید)

درباره‌ی نویسنده
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها